سلام دوباره سیمرغ به مازندرانی ها

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران از اکران فیلم های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در ساری ونوشهرخبر داد. احد جاودانی افزود: ١٧ فیلم از بخش سودای سیمرغ و بخش ویژه کودکان و نوجوانان جشنواره فیلم فجر در دو شهرساری و نوشهر اکران خواهد شد. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران اسامی […]

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران از اکران فیلم های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در ساری ونوشهرخبر داد. احد جاودانی افزود: ١٧ فیلم از بخش سودای سیمرغ و بخش ویژه کودکان و نوجوانان جشنواره فیلم فجر در دو شهرساری و نوشهر اکران خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران اسامی فیلم‌هایی که در استان اکران خواهد شد را اعلام کرد و گفت: «قهرمانان کوچک»، «خجالت نکش»، «جاده قدیم»، «دنیای کیف‌ها»، «چهارراه استانبول»، «دارکوب»، «فیلشاه»، «ماهورا»، «بمب»، «دزد و پری»، «امیر»، «شکلاتی»، «تنگه ابوغریب»، «سوء تفاهم»، «به وقت شام»، «سرو زیر آب» و «مغزهای کوچک زنگ‌زده» در مازندران اکران می‌شود.

وی گفت: فیلم های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر از ۱۴ تا ۲۲ بهمن ماه در مازندران اکران می شود.جاودانی افزود:این اداره‌کل با تلاش با برگزاری این جشنواره و همچنین سایررویدادها با موضوعیت و محوریت دهه فجر درراستای برگزاری هر چه باشکوه‌تر جشن‌های مردمی تلاش می کند.وی برگزاری جشنواره فیلم فجر در استان را یک فرصت  فرهنگی ذکر کرد و اظهار داشت:  نیاز است همه دستگاه ها در برگزاری این برنامه ی فرهنگی ما را یاری کنند که شاهد اثرگذاری این جشنواره مهم در سطح استان باشیم .مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه مازندران تنها استانی است که جشنواره فیلم فجر در دو شهر مختلف در غرب و مرکز استان برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: سعی‌مان بر این بوده تا با رایزنی فیلم‌های بهتری را در جشنواره امسال استان داشته باشیم.وی افزود: پنج عنوان فیلم کودک هم در جشنواره در سانس‌های صبح برای کودکان به نمایش گذاشته می‌شود.