ساماندهی ورودی شهر فریدونکنار و احداث پروژه پیاده راه ساحلی

فریدون‌کنار- خبرنگار حرف: شهردار فریدون‌کنار گفت: ساماندهی ورودی شهر و اجرای پروژه پیاده راه ساحلی در اولویت قرار دارد. محمدعلی آزادی در گفت‌وگو با حرف، بابیان اینکه همه افراد جامعه متأثر از خدمات مدیریت شهری و شهرداری هستند، یادآور شد: کار شهرداری بسیار سخت است و در فریدون‌کنار عقب‌ماندگی‌هایی وجود دارد که برای همگان ملموس […]

فریدون‌کنار- خبرنگار حرف: شهردار فریدون‌کنار گفت: ساماندهی ورودی شهر و اجرای پروژه پیاده راه ساحلی در اولویت قرار دارد.

محمدعلی آزادی در گفت‌وگو با حرف، بابیان اینکه همه افراد جامعه متأثر از خدمات مدیریت شهری و شهرداری هستند، یادآور شد: کار شهرداری بسیار سخت است و در فریدون‌کنار عقب‌ماندگی‌هایی وجود دارد که برای همگان ملموس است؛ به‌واسطه وجود مدیران بومی در سطوح مدیریت مختلف شهری فرصت طلایی در فریدون‌کنار به وجود آمده که اگر با نگاه دوران دفاع مقدس به‌دوراز منیت‌ها به دنبال خدمت به مردم باشیم و جاه‌طلبی و ثروت‌اندوزی کنار گذاشته شود می‌توان شاهد اتفاقات بزرگی بود که در هیچ دورانی آن را شاهد نبودیم.

وی با اشاره به اینکه چندین عامل باید وجود داشته باشد تا شاهد پیشرفت شهر باشیم، اظهار داشت: عشق به مردم و تلاش برای خدمت، وفاق و همدلی و تکیه‌بر اشتراکات و دوری از اختلافات، کار شبانه‌روزی، مراقبت از نفس و استفاده از ظرفیت‌ها ازجمله مواردی است که باید در مدیران وجود داشته باشد تا به پیشرفت بیانجامد.

شهردار فریدون‌کنار ادامه داد: فریدون‌کنار شهر پیشتاز در تحقق ارزش‌های الهی است که در تمام صحنه‌های انقلاب، دفاع مقدس و سازندگی پیشگام بوده‌، بنابراین تلاش می‌کنم از تمامی ظرفیت‌ها برای توسعه این شهر استفاده کنم.

آزادی خاطرنشان کرد: باید برای نهادینه کردن فرهنگ ایثار و دفاع مقدس تلاش کرد و در همین رابطه برای تجلیل از جامعه آزادگان بنا داریم جشنی را برای این قشر در شهرداری برگزار کنیم.

وی با اشاره به مهم‌ترین برنامه‌های عمرانی شهرداری فریدون‌کنار تصریح کرد: ورودی شهر فریدون‌کنار وضعیت مناسبی ندارد که برنامه‌ریزی‌های مقدماتی صورت گرفت تا یک کار بزرگ عمرانی برای ساماندهی آن صورت گیرد. شهردار فریدون‌کنار افزود: اجرای پروژه جاده پیاده راه ساحلی از اقدامات عمرانی دیگری است که نقشه‌های آن در حال آماده شدن است که اگر بتوانیم این دو پروژه را به سرانجام برسانیم تحول خوبی را در سطح شهر شاهد خواهیم بود.

آزادی در خصوص وضعیت پارکینگ طبقانی مرکز شهر گفت: استعلامات این پروژه انجام شد و برنده مناقصه باید برای بستن قرارداد به شهرداری مراجعه کند تا کار عملیاتی آغاز شود که ازجمله کارهای دارای اولویت است.

این مسئول ادامه داد: پروژه پارک کودک که از دوره شهردار قبلی در نظر گرفته‌شده بود فاز مطالعاتی آن انجام شد و مراحل مقدماتی اجرایی آن‌هم در حال انجام است اما هزینه سنگینی دارد و این امر مستلزم نشست با شورای شهر و کمیته‌های تخصصی است تا تصمیم نهایی گرفته شود.

وی اظهار کرد: اگر به‌صورت برنامه‌ای و کارشناسی شده از مشاوران استفاده نشود ممکن است مشکلاتی به وجود بیاید که لازم است به‌صورت هدفمند از ظرفیت‌های مشاوره‌ای در هر سطحی استفاده شود. آزادی خاطرنشان کرد: بنابر ایده‌های مشاوران کمیته‌هایی تشکیل می‌شود که پیشنهادها و نظرات را بررسی می‌کنیم که این امر می‌تواند از آزمون و خطای بیهوده جلوگیری کند.