راه‌اندازی کمپین خرید کالای ایرانی در مازندران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: با خرید کالای ایرانی، ضمن کمک به رونق تولید و صنعت، اهداف سیاست‌های اقتصاد مقاومتی محقق می‌شود. به گزارش حرف آنلاین، سید مصطفی موسوی اظهار داشت: پویش مردمی خرید کالای ایرانی، با عنوان بیایید چرخه را بچرخانیم و با شعار خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی، با ابتکار و […]

30(2)

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: با خرید کالای ایرانی، ضمن کمک به رونق تولید و صنعت، اهداف سیاست‌های اقتصاد مقاومتی محقق می‌شود.

به گزارش حرف آنلاین، سید مصطفی موسوی اظهار داشت: پویش مردمی خرید کالای ایرانی، با عنوان بیایید چرخه را بچرخانیم و با شعار خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی، با ابتکار و حمایت سازمان صنایع کوچک ایران و شرکت‌های شهرک‌های صنعتی راه‌اندازی شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران هدف از ایجاد و راه‌اندازی کمپین خرید کالای ایرانی را حمایت از تولیدات ملی، با توجه به خرید سال نو دانست و افزود: خرید کالای ایرانی علاوه بر رونق واحدهای تولیدی، از کارگرانی که به دلیل رکود بیکار شده‌اند نیز حمایت می‌کند.

موسوی تصریح کرد: بهترین بازار فروش کالای تولید داخلی، بازار داخلی است و ارتباط میان تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان، بهترین کمک به چرخه اقتصادی و رونق تولید است.

وی بیان داشت: خرید کالای ایرانی موجب خلاقیت تولیدکنندگان داخلی می‌شود و بستر را برای افزایش کیفیت محصولات فراهم نموده و موجب خودباوری ملی می‌شود.