راهیان نور فناوری انتقال فرهنگ ایثار و شهادت است

جانشین فرمانده سپاه کربلا راهیان نور را فناوری انتقال فرهنگ ایثار و شهادت برای نسل های جامعه است. به گزارش حرف آنلاین به نقل از قرارگاه رسانه ای شهید کابلی، سرهنگ پاسدار حسین محمدرضایی در گفت و گویی گفت: آنچه انقلاب و نظام و دین را حفظ می کند فرهنگ مقاومت و ایثار و شهادت […]

photo_2018-03-18_10-49-52

جانشین فرمانده سپاه کربلا راهیان نور را فناوری انتقال فرهنگ ایثار و شهادت برای نسل های جامعه است.
به گزارش حرف آنلاین به نقل از قرارگاه رسانه ای شهید کابلی، سرهنگ پاسدار حسین محمدرضایی در گفت و گویی گفت: آنچه انقلاب و نظام و دین را حفظ می کند فرهنگ مقاومت و ایثار و شهادت است و این فرهنگ اسلام و شیعه را در مقابل دشمنان شکست ناپذیر کرد.
جانشین فرمانده سپاه کربلا افزود: در جنگ تحمیلی دشمن همه ی فشارها و امکانات جهانی را برای متلاشی کردن صف انقلاب و نظام اسلام به کار برد اما عاملی که موجب شد تا هیچ اتفاقی به میل آنها رخ ندهد و از طرفی صف انقلاب روز به روز محکم تر شود توجه به فرهنگ ایثار و شهادت است .
وی ادامه داد: همه ی جامعه اعم مسئولین و مردم باید این فرهنگ را تقویت کرده و برای مقابله با مستکبرین و نابودی اهداف دشمن آن را به کار برند .
سرهنگ محمدرضایی راهیان نور را بهترین فناوری انتقال فرهنگ مذکور در جامعه می داند.
وی گفت: سرزمین راهیان نور مکانی است که مردم با حضور خود تداعی گر روحیه ی انقلابی گری رزمندگان و روحیه جهادی آنان هستند.
این مقام مسئول در بسیج سپاه کربلا از اقدامات ویژه ی سپاه و بسیج در ترویج  این فرهنگ نام برد و گفت: همان گونه که در دفاع مقدس همه ی دستگاه ها ، نهاد ها و مردم در یک صف مقابل دشمن مقاومت و ایستادگی کردند و آن را با موفقیت پشت سر گذاشتند الان نیز تقویت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مستلزم همکاری و تجهیز امکانات همگانی می باشد .
وی گفت: انتظار است ارگان ها و دستگاه ها برای این امر مشارکت و همکاری نمایند لذا اکنون هم مثل دوران جنگ تحمیلی مورد تهاجم دشمن هستیم و نیاز است تا همه دستگاه ها و ارگان ها به کمک هم بشتابند .
جانشین سپاه کربلا با انتقاد از ضعف مشارکت دستگاه ها در بزرگترین مانور فرهنگی کشور افزود: برخی دستگاه های اجرایی طی چند سال اخیر آن چنان رغبتی به همکاری در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نشان ندادند .
سرهنگ محمدرضایی تقویت راهیان نور را پاسداشت مجاهدت رزمندگان و خون شهدا دانست و ادامه ی راه شهدا را مطالبه ی خانواده های آنان و ملت انقلابی خواند .
وی در پایان تصریح کرد: همانگونه که رزمندگان و شهدا به وظیفه انقلابی خود عمل کردند، مسئولین نیز باید وظیفه شناس بوده و با اقدام انقلابی راه شهدا را ادامه دهند .