دیدار فرمانده انتظامی شهرستان آمل با خانواده شهید “حاجی زاده “

  فرمانده انتظامی شهرستان “آمل” در دیدار با خانواده معظم شهید” حمزه حاجی زاده”، گفت : شهدای انقلاب اسلامی کسانی بودند که در برابر خالق خود متواضع و در مقابل استکبار چون کوه هایی راسخ ایستادند. به گزارش حرف آنلاین، “سرهنگ نعمت الله آزادی ” در این دیدار به مناسبت ایام نوروز و به منظور […]

 photo_2018-03-25_11-04-57

فرمانده انتظامی شهرستان “آمل” در دیدار با خانواده معظم شهید” حمزه حاجی زاده”، گفت : شهدای انقلاب اسلامی کسانی بودند که در برابر خالق خود متواضع و در مقابل استکبار چون کوه هایی راسخ ایستادند.

به گزارش حرف آنلاین، “سرهنگ نعمت الله آزادی ” در این دیدار به مناسبت ایام نوروز و به منظور دلجویی از خانوده های معظم شهدا انجام شد،گفت: شهدا به همه ما آموختند که وقتی هدف تقرب به درگاه الهی باشد می توان هم روزه گرفت و هم با زبان روزه جهاد کرد.

فرمانده انتظامی آمل تصریح کرد: حرکت در مسیر شهدا و ادامه راه آنان در جامعه مهمترین تکلیف و یک آرمان حقیقی برای ماست.

سرهنگ آزادی، حفظ اقتدار و امنیت جامعه ایمانی را از راه های عمل به وصیت شهدا دانست و خاطر نشان کرد : شهداء با ایثار و فداکاری های مثال زدنی خود در راه اعتلای امنیت کشور کوشیدند و دراین راه با نثار خون خود جام شهادت را سر کشیدند تا پرچم امنیت در کشور پر افتخار ایران اسلامی همیشه در اهتزاز بماند.

وی افزود : شهداء از جایگاه و منزلت بالایی در نزد ملت ایران برخودار هستند و نیروی انتظامی پاسدار خون شهداء است وتلاش می کند با خدمت صادقانه خود در راه ایجاد امنیت، بتواند گوشه ای از جانفشانی فرزندان این آب وخاک را پاسخگو باشد.

ایشان در آخر افزودند : شهدا مایه افتخار،عزت و قوت قلب کارکنان پلیس هستندو مهمترین پیام خون شهداء تداوم راه اسلام، حمایت از ولایت فقیه و حفظ آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی در خاتمه ،دیدار با خانواده شهداء‌ را یک توفیق الهی دانست و گفت : این دیدار ها ضمن افزایش روحیه ، باعث ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می شود.