دیاباته و نادری بازی مقابل الاهلی را از دست دادند

۲ بازیکن تیم فوتبال استقلال ایران به دلیل مصدومیت دیدار مقابل الاهلی عربستان را از دست دادند. تیم های فوتبال استقلال ایران و الاهلی عربستان باید در بازی پنجم خود در چارچوب دیدار های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بامداد چهارشنبه و از ساعت ۰۰:۴۵ در ورزشگاه شماره ۲ ملک عبدالله جده به مصاف هم بروند. در همین رابطه شیخ دیاباته (مهاجم) […]

۲ بازیکن تیم فوتبال استقلال ایران به دلیل مصدومیت دیدار مقابل الاهلی عربستان را از دست دادند.

تیم های فوتبال استقلال ایران و الاهلی عربستان باید در بازی پنجم خود در چارچوب دیدار های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بامداد چهارشنبه و از ساعت ۰۰:۴۵ در ورزشگاه شماره ۲ ملک عبدالله جده به مصاف هم بروند.

در همین رابطه شیخ دیاباته (مهاجم) و محمد نادری (مدافع) استقلال به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ پا نمی توانند آبی پوشان را در این دیدار همراهی کنند.

مصدومیت محمد نادری کمتر و آسیب دیدگی شیخ دیاباته بیشتر است؛ همچنین فرشید اسماعیلی نیز که دچار مصدومیت جزئی شده است برای دیدار برابر الاهلی مشکلی ندارد.

در حال حاضر استقلال ایران با هفت امتیاز و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به الاهلی در رده دوم گروه C لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفته است و این بازی برای هر ۲ تیم از اهمیت بالایی برخوردار است.