دستگیری ۲۹۰ سارق در مازندران

رئیس پلیس پیشگیری مازندران از دستگیری ۲۹۰ سارق ساختمان‌های نیمه کاره در استان خبر داد. سرهنگ سید محسن جعفری رئیس پلیس پیشگیری مازندران گفت: ماموران کلانتری و پاسگاه‌های استان با تلاش شبانه روزی و با شناسایی نقاط مستعد جرم و اجرای گشت‌های هدفمند و طرح‌های پیشگیرانه موفق به دستگیری ۲۹۰ سارق و ساختمان‌های نیمه کاره و […]

رئیس پلیس پیشگیری مازندران از دستگیری ۲۹۰ سارق ساختمان‌های نیمه کاره در استان خبر داد.

سرهنگ سید محسن جعفری رئیس پلیس پیشگیری مازندران گفت: ماموران کلانتری و پاسگاه‌های استان با تلاش شبانه روزی و با شناسایی نقاط مستعد جرم و اجرای گشت‌های هدفمند و طرح‌های پیشگیرانه موفق به دستگیری ۲۹۰ سارق و ساختمان‌های نیمه کاره و کشف ۳۸۴ فقره سرقت از ابتدای سال تا کنون شده اند.

او همچنین از افزایش ۲۶ درصدی کشفیات سرقت ساختمان‌های نیمه کاره نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و افزود: در حوزه دستگیری نیز شاهد رشد ۱۶ درصدی بوده ایم.

سرهنگ جعفری با بیان اینکه ۲۴ درصد سرقت اماکن خصوصی مربوط به ساختمان‌های در دست احداث و نیمه کاره است، گفت: لازم است پیمانکاران ضمن رعایت نکات ایمنی و هشدار‌های پلیس، نسبت به گماردن نگهبان، تجهیزات بازدارنده و دوربین‌های مداربسته اقدام تا فرصت ارتکاب جرم برای سارقین کاهش یابد.