دستگیری سارق منزل با ۵ فقره سرقت در آمل

فرمانده انتظامی شهرستان “آمل” از دستگیری سارق منزل با ۵ فقره سرقت خبر داد . به گزارش حرف آنلاین، سرهنگ “نعمت الله آزادی” گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در سطح شهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس شهرستان قرار گرفت. وی افزود: پس از چند روز کار اطلاعاتی و […]

n82722996-71976832

فرمانده انتظامی شهرستان “آمل” از دستگیری سارق منزل با ۵ فقره سرقت خبر داد .

به گزارش حرف آنلاین، سرهنگ “نعمت الله آزادی” گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در سطح شهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: پس از چند روز کار اطلاعاتی و انجام تحقیقات پلیسی، ماموران انتظامی پلیس آگاهی موفق به شناسایی سارقی حرفه ای به نام “ج – ج” شدند.

سرهنگ آزادی، تصریح کرد: با شناسایی سارق و هماهنگی های قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه متهم را در حین سرقت منزل دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود: متهم در تحقیقات و بازجویی های پلیسی تاکنون به ۵ فقره سرقت منزل در سطح شهرستان اقرار کرد.

آزادی در خاتمه از شهروندان: خواست با نصب دزدگیر و اقدامات پیشگیرانه زمینه ارتکاب جرم را برای سارقان فراهم نکنند و با اعلام به موقع اخبار و اطلاعات در مورد هرگونه مسئله امنیتی پلیس را در ایجاد امنیتی پایدار در شهرستان یاری کنند.