خداحافظی پس از ۲ دهه خدمت

حرف آنلاین: رئیس سابق سازمان تبلیغات اسلامی مازندران گفت: بنده از سال ۱۳۷۳ از قم به مازندران مهاجرت کردم و مدتی پس از آن رییس سازمان تبلیغات اسلامی شدم، ادامه کار را به رییس جدید محول می‌کنم. حجت الاسلام ناصر شکریان در جلسه تودیع و معارفه رئیس سازمان تبلیغات اسلامی مازندران، ضمن تقدیر از همراهان […]

حرف آنلاین: رئیس سابق سازمان تبلیغات اسلامی مازندران گفت: بنده از سال ۱۳۷۳ از قم به مازندران مهاجرت کردم و مدتی پس از آن رییس سازمان تبلیغات اسلامی شدم، ادامه کار را به رییس جدید محول می‌کنم.

حجت الاسلام ناصر شکریان در جلسه تودیع و معارفه رئیس سازمان تبلیغات اسلامی مازندران، ضمن تقدیر از همراهان در مدت دو دهه از خدمت، اظهار کرد: از همه مسئولان و همراهان خود تقدیر و تشکر دارم‌.

رئیس سابق سازمان تبلیغات اسلامی مازندران با بیان اینکه من بارها درخواست کردم که شخص دیگری به جای من بیاید، از حسن اعتماد مسئولان تشکر کرد و ادامه داد: از خانواده معزز شهدا تشکر دارم.

حجت الاسلام ناصر شکریان امروز در مراسم تودیع و معارفه ریاست سازمان تبلیغات اسلامی گفت: حقیر از سال ۱۳۷۳ به فرمان امام از قم به مازندران مهاجرت کردم مسئولیت قائم مقامی نهاد را داشتم از آنجا فرمان سرپرستی سازمان تبلیغات اسلامی شدم و افتخارم این است که در این مسیر لباس مقدس سربازی امام زمان (عج) را بر تن کردم.

وی از تشکیل کمیته داخلی و خارج از سازمان و تدوین برنامه ۱۰ ساله برای جذب نیروی جدید و توسعه محیط تبلیغات خبر داد و گفت: آن زمان ما خیلی کانون‌های فرهنگی و تبلغی نداشتیم، در ادارات هم این کانون وجود نداشت، آن زمان استان گلستان هم جزو مازندران بود.

شکریان با اشاره به احداث ساختمان‌های موردنیاز، یادآور شد: برای استقرار روحانی در روستاها ۲۰۰ خانه عالم ساخته شد، ۱۵۰ مورد در حال تکمیل داریم.

ساخت ۲۰۰ خانه عالم، آموزش ۱۰ هزار نفر در ۲۶ رشته قرآنی، حمایت از جامعه روحانیت و غیره خبر داد و باقی کار را به رییس جدید محول کرد.

رئیس سابق سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه ما در گذشته اساتید را از قم میاوردیم گفت: هر سال ۵۰ کادر متخصص را در دستور کار قرار دادیم، الان ۱۰ هزار نفر در ۲۶ رشته قرآنی گواهینامه دارند.

این مسئول با اشاره به پیروی از سخنان علامه مصباح یزدی از برگزاری طرح مصباح الهدی و کادرسازی این نیروها خبر داد و گفت: حمایت از جامعه روحانیت و حوزه‌های علمیه وظیفه بنده بود.

وی با بیان اینکه بنده حلالیت میطلبم اگر قصوری بود از حقیر بود، گفت: اگر توفیقی بود از خدا بود، خرسندم برای برادرمان آقای شریف تبار آرزوی توفیق داریم، دعا کنید ما سرباز و خدمت‌گزار ولایت باشیم.