جشنواره «هنرهای نمایشی» مازندران برگزار می‌شود

مدیرکل کانون پرورش فکری مازندران از برگزاری جشنواره استانی «هنرهای نمایشی» کانون پرورش فکری مازندران در ساری خبر داد. محمدعلی یزدان‌شناس با اعلام این خبر افزود: امسال هجدهمین دوره هنرهای نمایشی کانون برگزار می‌شود و مازندران نیز این رویداد را ۲۵ و ۲۶ آذر در ساری  برگزار می‌نماید. او گفت: بر اساس فراخوان و شیوه‌نامه […]

مدیرکل کانون پرورش فکری مازندران از برگزاری جشنواره استانی «هنرهای نمایشی» کانون پرورش فکری مازندران در ساری خبر داد. محمدعلی یزدان‌شناس با اعلام این خبر افزود: امسال هجدهمین دوره هنرهای نمایشی کانون برگزار می‌شود و مازندران نیز این رویداد را ۲۵ و ۲۶ آذر در ساری  برگزار می‌نماید.

او گفت: بر اساس فراخوان و شیوه‌نامه اصلی برگزاری جشنواره هنرهای نمایش کانون که از سوی معاونت فرهنگی کانون منتشرشده است این رویداد هنری با شعار «نمایش، تمرین زندگی، ساختن آینده» در سه بخش نمایش «زنده_عروسکی»، «کتاب‌خانه‌ای» (نمایش خلاق و بازی‌های خلاق) و «نمایشنامه‌نویسی» برگزار خواهد شد.

مدیرکل کانون پرورش فکری مازندران یادآور شد: در این دوره از جشنواره سه گروه شامل اعضا (۱۲ تا ۱۸ سال) و اعضا ارشد کانون (۱۸ تا ۲۴ سال) هم‌چنین مربیان و کارشناسان کانون (به‌عنوان عوامل مؤثر در تولید نمایش) شرکت داده ‌می‌شوند.

هجدهمین جشنواره هنرهای نمایش کانون در دو سطح استانی و کشوری برگزار می‌شود و پس از برگزاری مرحله استانی از هر استان سه نمایش به مرحله کشوری راه پیدا می‌کند.