تقدیر از نفرات برترهفتمین المپیاد فوریت‌های پزشکی کشور

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در نشست با اعضای تیم فوریت‌های پزشکی قطب شمال کشور که در هفتمین المپیاد علمی، مهارتی فوریت‌های پزشکی کشور مقام سوم این رقابت‌ها را کسب کردند از نفرات برتر این تیم تجلیل کرد. در این نشست که با حضور مدیر مرکز حوادث و  فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در نشست با اعضای تیم فوریت‌های پزشکی قطب شمال کشور که در هفتمین المپیاد علمی، مهارتی فوریت‌های پزشکی کشور مقام سوم این رقابت‌ها را کسب کردند از نفرات برتر این تیم تجلیل کرد.

در این نشست که با حضور مدیر مرکز حوادث و  فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و جمعی از اعضای تیم فوریت‌های پزشکی قطب شمال کشور برگزار شد دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران ضمن تبریک بابت کسب مقام در این رقابت‌ها از تعدادی از نفرات برتر این تیم تقدیر کرد.

گفتنی است در هفتمین المپیاد علمی مهارتی فوریت‌های پزشکی کشور و در پایان دو روز رقابت‌های فشرده که با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی در قالب  ده تیم ۱۰ نفره از  قطب های دانشگاهی کشور در روزهای ۲۲ و۲۳ آبان در تهران برگزار شد ، تیم منتخب قطب شمال کشور  پس از قطب های زنجان و خراسان موفق به کسب مقام سوم شد .

لازم به ذکر است که ۵ نفر از اعضای ۱۰نفره تیم فوریت‌های پزشکی قطب شمال از تکنسین‌های مرکز فوریت‌های پزشکی استان مازندران بودند.