تضمین اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر از تضمین اشتغال فارغ‌التحصیلان این دانشگاه در بسیج سازندگی استان مازندران خبر داد. به گزارش آنا؛ میرهادی هادیانی معاون پژوهش و فناوری واحد قائم شهر در این باره گفت: «طبق توافق بین حوزه پژوهش و فناوری این واحد با سازمان بسیج سازندگی استان مازندران مقرر […]

3

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر از تضمین اشتغال فارغ‌التحصیلان این دانشگاه در بسیج سازندگی استان مازندران خبر داد.

به گزارش آنا؛ میرهادی هادیانی معاون پژوهش و فناوری واحد قائم شهر در این باره گفت: «طبق توافق بین حوزه پژوهش و فناوری این واحد با سازمان بسیج سازندگی استان مازندران مقرر شد در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال دانشجویان نیم سال آخر تحصیلی و دانش آموختگان تازه فارغ التحصیل شده واحد قائم شهر پس از یک دوره آموزشی کوتاه مدت هدفمند از تسهیلات اشتغال سازمان بسیج سازندگی استان مازندران برخوردار شده و با نظارت دانشگاه و سازمان بسیج سازندگی نسبت به اشتغال این افراد اقدامات موثری صورت خواهد گرفت.

وی اظهار کرد: «فاز اول این طرح در سال ۱۳۹۷ در خصوص رشته های زیر شاخه کشاورزی و منابع طبیعی برنامه ریزی شده و متعاقباً در خصوص سایر پتانسیل های موجود اقدام لازم انجام خواهد شد.»