بهره گیری از امکانات موجود جهت تسریع در اجرای پروژه ها

مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران در نشست خود با رؤسای ادارات تابعه این اداره کل بر تسریع در اجرای پروژه ها با بهره گیری از امکانات موجود تاکید نمود. به گزارش حرف آنلاین، عبداله بهادری در این نشست عنوان کرد: باید همچون گذشته با تلاش و جدیت برای اهداف و برنامه های این […]

2

مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران در نشست خود با رؤسای ادارات تابعه این اداره کل بر تسریع در اجرای پروژه ها با بهره گیری از امکانات موجود تاکید نمود.

به گزارش حرف آنلاین، عبداله بهادری در این نشست عنوان کرد: باید همچون گذشته با تلاش و جدیت برای اهداف و برنامه های این اداره کل از هیچ کوششی دریغ نکرده و با تمام توان و امکانات برای تسریع در اجرای پروژه ها و اتمام پروژه های نیمه تمام با بهره گیری از امکانات موجود بکوشیم.

وی خاطر نشان ساخت: مهم ترین عاملی که می تواند در تسریع و پیشرفت هر پروژه ای مؤثر باشد نظارت دقیق و حضور فعال و مستمر بر سر آن پروژه بوده ، لذا از همه مدیران و رؤسای ادارات تابعه وستادی خواسته تا این مسئله مهم را در اولویت اصلی کار خود لحاظ کنند.

مدیر کل راه  و شهرسازی استان ضمن اشاره به مشکلات اعتباری افزود :مشکلات اعتباری چه در بخش تملک دارایی و اعتبار هزینه ای موضوعی است که تقریباً همه دستگاه ها با آن مواجه هستند . باید تلاش کنیم تا بتوانیم با جذب اعتبارات بیشتر هم در جهت پیشبرد پروژه ها تلاش نماییم و هم بخشی از زحمات همکاران را جبران نمائیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران ، وی برتعامل و هماهنگی در بین کارکنان تاکید و عنوان نمود: همدلی و هماهنگی و احترام متقابل از جمله فاکتورهای مهم در ارائه یک کار موفق در یک مجموعه بوده و لذا از همه عزیزان تلاشگر در مجموعه راه و شهرسازی استان انتظار ایجاد چنین فضایی را داشته و دارم.

عبداله بهادری بر انجام خدمتی خالصانه که رضای خدای متعال را به دنبال داشته تاکید و از تمامی روسای خواست علاوه بر دفاع از شخصیت و جایگاه این اداره کل، اقتدار در مدیریت ، صرفه جویی در هزینه ها و تعامل با دیگر دستگاه های اجرایی را در دستورکار خود قراردهند.

مدیر کل راه و شهرسازی در این نشست به بکارگیری از توان اجرایی مسولین ذیربط و اطلاع آنان از موانع و پیشرفتهای پروژه های شهرستانها و تلاش در جهت تسریع در اجرای پروژه های بخش ساخت و توسعه راه ، فنی و اجرایی ، معماری و شهرسازی ، بافت فرسوده ، راه روستای و مسکن مهر تاکید ویژه نمود.

گفتنی است در این نشست تمامی مدیریتها و روسای ادارات تابعه مشکلات و موانع اجرایی و اداری خود را مطرح نمودند.