برگزاری اولین رویداد استارتاپی بهره‌وری و HSEE در مازندران

حرف آنلاین: با مشارکت شرکت شهرکهای صنعتی و دانشگاه مازندران، اولین رویداد تخصصی بهره‌وری صنایع و بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی برگزار شد و منتخبان آن تجلیل گردیدند.   کامران علی پور اظهار داشت: اولین رویداد استارتاپی در حوزه های بهره وری صنایع و بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی (HSEE) با همکاری شرکت […]

حرف آنلاین: با مشارکت شرکت شهرکهای صنعتی و دانشگاه مازندران، اولین رویداد تخصصی بهره‌وری صنایع و بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی برگزار شد و منتخبان آن تجلیل گردیدند.
 
کامران علی پور اظهار داشت: اولین رویداد استارتاپی در حوزه های بهره وری صنایع و بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی (HSEE) با همکاری شرکت شهرکهای صنعتی استان و دانشگاه مازندران، با حضور ۱۸ شرکت برگزار شد.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی مازندران افزود: متقاضیان بعد از گذراندن پیش رویداد، ایده‌های خود را برای تجاری سازی هرچه بهتر این صنعت، ارائه دادند که پس از داوری اولیه در هر یک از حوزه ها، سه تیم برتر انتخاب شدند.

علی پور تصریح کرد: در رویداد بهره‌وری، از میان ده تیم از شرکتهای مختلف که به مرحله داوری رسیدند، تیمهای نگارخودروی شمال حائز رتبه اول، یکتا نیرو صنعت نیکان رتبه دوم و ‌شرکت سیم و کابل آمل نیز به مقام سوم دست یافتند.

وی اذعان داشت: در رقابت شرکت کنندگان در رویداد بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی (HSEE) از میان ۸ شرکت کننده که به مرحله داوری راه یافتند، شرکت روماک سیستم آویژه صنعت آریان حائز رتبه نخست، گروه صنعتی دانش بنیان مازرون فوم رتبه دوم و شرکت پلاستونیک ساری نیز رتبه سوم را کسب کردند.

گفتنی است، رویداد استارتاپی در حوزه های بهره وری و بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی (HSEE) با هدف رفع مشکلات، ترویج فرهنگ بهره وری، کاهش مخاطرات، بهبود محیط کسب و کار و توسعه دانش در محل دانشگاه مازندران برگزار شد که شرکتهای علاقمند، ایده هایشان را برای تجاری سازی هرچه بهتر این صنعت ارائه نمودند.