بررسی مشکلات واحدهای شهرک صنعتی بابلسر

حرف آنلاین: یاسر امینی در جلسه بررسی مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی بابلسر و ناحیه صنعتی با اشاره به لزوم رفع موانع و حل مشکلات واحدهای صنعتی در سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها اظهار داشت: در شرایط فعلی که با تحریم شدید استکبار جهانی درخصوص تأمین مواد اولیه و صادرات کالا مواجه هستیم، […]

حرف آنلاین: یاسر امینی در جلسه بررسی مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی بابلسر و ناحیه صنعتی با اشاره به لزوم رفع موانع و حل مشکلات واحدهای صنعتی در سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها اظهار داشت: در شرایط فعلی که با تحریم شدید استکبار جهانی درخصوص تأمین مواد اولیه و صادرات کالا مواجه هستیم، تعدادی از واحدهای تولیدی با مشکلاتی روبرو هستند و برای برون رفت از این مشکلات، همکاری و مساعدت همه دستگاهها و بانکهای عامل ضروری است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران گفت: تقویت تولید و سرمایه گذاری، از اولویتهای دولت مردمی است و باید در این راستا حداکثر امکانات برای ادامه فعالیتهای صنعتگران جهادگر بکارگیری شود.

امینی با اشاره به اهمیت احیاء بخش تولید افزود: باید با همکاری دستگاههای اجرایی، زمینه فعالیت مجدد واحدهای نیمه فعال را فراهم کنیم تا در چرخه حرکت اقتصاد کشور قرار گیرند.

وی تأکید کرد: مطمئناً با فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی، علاوه بر افزایش روند اشتغالزایی، شاهد رونق بیش از پیش تولید داخلی نیز خواهیم بود.

رئیس سازمان بسیج کارگری استان مازندران نیز در این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن میلاد حضرت امیرالمومنین (ع) گفت: نگاه فرهنگی در کنار فعالیتهای بخش تولید، قطعاً کمک حال صنعتگران پرتلاش می باشد.
سرهنگ حسینیان بیان داشت: سازمان بسیج کارگری بعنوان عضوی در ستاد رفع موانع تولید استان، نسبت به شناسایی موانع و حل مشکلات بخش صنعت و تولید، نقش مؤثر خود را ایفا خواهد کرد.

در این جلسه مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی بابلسر و ناحیه صنعتی میرود و همچنین مباحث احداث ساختمان اداری، نمازخانه، پایگاه مقاومت، زیرسازی و آسفالت معابر، پیگیری سند تفکیکی، اجرای ثبت شرکت خدماتی، واگذاری بهره برداری تصفیه خانه فاضلاب و اتمام عملیات پروژه هدایت آبهای سطحی مورد بررسی قرار گرفته و تصمیمات لازم اتخاذ شد.