برد زندی بتن در روز شکست شهروند

آخرین هفته نیم فصل اول لیگ برتر فوتسال در شهر های مختلف برگزار شد و نمایندگان مازندران به یک برد و یک باخت رسیدند. در یکی از این دیدارها در ساری تیم مس سونگون مقابل شهروند ساری با نتیجه ۴ بر صفر به برتری رسید. در این بازی گل‌های مس سونگون را سالار آقاپور، ابوالقاسم […]

آخرین هفته نیم فصل اول لیگ برتر فوتسال در شهر های مختلف برگزار شد و نمایندگان مازندران به یک برد و یک باخت رسیدند.

در یکی از این دیدارها در ساری تیم مس سونگون مقابل شهروند ساری با نتیجه ۴ بر صفر به برتری رسید. در این بازی گل‌های مس سونگون را سالار آقاپور، ابوالقاسم عروجی، درخشانی، تقی‌زاده به ثمر رساندند.شهروندی‌ها که به دلیل ابتلای چند بازیکن خود به آنفولانزا، خبرهایی از عدم حضور آنها در میدان شنیده می‌شد در نهایت بازی کردند تا شاگردان حمید بی‌غم با یک برد پرگل پا به پای گیتی‌پسند در بالای جدول پیش رفته و نیم فصل را با رده دومی به پایان برسانند.هم اکنون تیم مس سونگون با ۳۲ امتیاز بعد از گیتی پسند در رده دوم و تیم شهروند ساری با ۸ امتیاز در رده سیزدهم جدول مسابقات لیگ برتر فوتسال قرار دارند.

همچنین سالن بعثت شهر کلاردشت میزبان دیدار زندی بتن و ملی حفاری اهواز بود.

 زندی بتن پس از چند هفته ناکامی، طلسم را شکست و به برد دست یافت. این دیدار با برتری سه بر دو طلایی‌پوشان پایان یافت. گل اول زندی بتن را مهدی دهقان نژاد به ثمر رساند و رضا سپندار برای کلاردشتی ها دبل کرد.

 زندی‌بتن با این برد ۱۳ امتیازی شد و در پایان نیم فصل اول در رده دهم جدول جا خوش کرد.

ا