بانک‌ها و حمایت از ورزش مازندران

به گزارش حرف آنلاین و به نقل از؛ روابط عمومی شرکت بیمه تجارت نو،نشست مشترک دکتر نورالهی مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت بیمه تجارت نو وهیات همراه با مدیران بانک تجارت استان مازندران، مدیریت محترم پست بانک استان به همراه حسن رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، رحیم درزی رئیس هیات فوتبال استان […]

به گزارش حرف آنلاین و به نقل از؛ روابط عمومی شرکت بیمه تجارت نو،نشست مشترک دکتر نورالهی مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت بیمه تجارت نو وهیات همراه با مدیران بانک تجارت استان مازندران، مدیریت محترم پست بانک استان به همراه حسن رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، رحیم درزی رئیس هیات فوتبال استان و فیض‌الله نفجم رئیس هیات تکواندو مازندران در شهر ساری برگزار گردید.

این نشست مشترک در راستای تعامل و همدلی هرچه بیشتر با بانک تجارت و پست بانک به عنوان دو سهامدار عمده شرکت بیمه تجارت نو در جهت افزایش بهره وری و همکاری های چندجانبه صورت پذیرفت. در این جلسه مسئولان بر استفاده از ظرفیت های بی بدیل استان مازندران برای ارائه بهتر خدمات بیمه تجارت نو تاکید نمودند.

دکتر نورالهی در خلال این نشست اظهار کرد: مهمترین مسئله استفاده از ظرفیت شعب بانک تجارت و پست بانک و به ویژه ICT های پست بانک است که گستردگی خوبی در روستاها دارد و بالفعل کردن این ظرفیت ها علاوه بر بهبود خدمت رسانی، موجب اشتغالزایی برای جوانان عزیز استان مازندران می شود.

وی افزود: یکی دیگر از موضوعات مهم دیگر مسئله بررسی ریسک صنایع استان است. باید کارشناسی های لازم در این خصوص صورت بگیرد تا صنایع ما بر اساس قیمت روز و ریسک کارشناسانه بیمه شوند.

گفتنی است شرکت بیمه تجارت نو در جهت ترویج هرچه بیشتر فرهنگ ورزش و پهلوانی در دیار مازندران، به صورت رسمی به عنوان حامی مالی تیم فوتبال نساجی مازندران به عنوان تنها نماینده شمال کشور در بیستمین دوره لیگ برتر کشور جام خلیج فارس فعالیت می کند و در دیدار امروز نیز مدیران این شرکت از ادامه هرچه بهتر این حمایت ها خبر دادند.

در ادامه مدیرعامل محترم شرکت بیمه تجارت نو با آقای رضا حدادیان مالک باشگاه نساجی و شرکت هواپیمایی وارش به مذاکره وتبادل نظر پرداختند. بدون شک این اتفاق و همکاری هایی که در آینده صورت خواهد پذیرفت، علاوه بر کمک به پرهوادارترین تیم فوتبال شمال ایران، موجب حفظ سرمایه های ورزشی مازندران و تزریق روحیه نشاط و شادابی در نسل جوان استان خواهد بود.