بازدید معاون درمان وزارت بهداشت از مراکز درمانی غرب مازندران

معاون درمان وزارت بهداشت در سفر به غرب استان مازندران از مراکز و پروژه‌های درمانی رامسر، تنکابن ، عباس‌آباد و نوشهر بازدید کرد.دکتر قاسم جان بابایی در این سفر به‌اتفاق نماینده مردم این منطقه در مجلس شورای اسلامی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و جمعی از اعضای هیئت‌رئیسه این دانشگاه ابتدا در رامسر حضور یافت […]

معاون درمان وزارت بهداشت در سفر به غرب استان مازندران از مراکز و پروژه‌های درمانی رامسر، تنکابن ، عباس‌آباد و نوشهر بازدید کرد.دکتر قاسم جان بابایی در این سفر به‌اتفاق نماینده مردم این منطقه در مجلس شورای اسلامی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و جمعی از اعضای هیئت‌رئیسه این دانشگاه ابتدا در رامسر حضور یافت و از ساختمان واحد پردیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، مرکز غربالگری سرطان و فاز ۱ اتاق عمل بیمارستان امام سجاد(ع) این شهرستان بازدید کرد .

دکتر جان بابایی، در ادامه سفر خود به‌اتفاق هیات همراه با حضور در تنکابن از بیمارستان شهیدرجایی بازدید کرد و وضعیت این مرکز را مورد ارزیابی قرارداد. وی همچنین از پروژه در حال احداث بیمارستان تنکابن نیز بازدید کرد.

معاون درمان وزیر بهداشت همچنین با حضور در شهرستان عباس‌آباد از بیمارستان آیت ا… خامنه‌ای این شهرستان بازدید کرد. حضور در شهرستان نوشهر و بازدید از بیمارستان شهید بهشتی و بررسی پروژه ساختمان در حال احداث اورژانس این بیمارستان از دیگر برنامه‌های حضور دکتر جان بابایی در غرب استان مازندران بود.