افزایش راندمان تولید در گام موثر شرکت صنعتی مازندران

حرف آنلاین: امینی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران با حضرت حجت الاسلام و المسلمین جباری امام جمعه شهرستان محمودآباد دیدار کرد.    حجت الاسلام جباری در این دیدار با خطاب به مدیرعامل شرکت بیان داشت: شما از عناصر فعال و سختکوش هستید و زحمات شما در سطح استان مشهود می باشد و از آنجایی که […]

حرف آنلاین: امینی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران با حضرت حجت الاسلام و المسلمین جباری امام جمعه شهرستان محمودآباد دیدار کرد.
 
 حجت الاسلام جباری در این دیدار با خطاب به مدیرعامل شرکت بیان داشت: شما از عناصر فعال و سختکوش هستید و زحمات شما در سطح استان مشهود می باشد و از آنجایی که نگاه اسلام به مسائل اقتصادی، مطابق آیات شریف قرآن که همه انسانها در گرو سعی و تلاش خود هستند، توفیقی است که خداوند به انسانها می دهد و بسیار ارزشمند است.
 
امام جمعه شهرستان محمودآباد گفت: افسران جبهه اقتصادی به فرموده مقام معظم رهبری، مجموعه شهرکهای صنعتی و واحدهای تولیدکننده هستند و اقدامات خوبی از سوی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران در سطح شهرستان محمودآباد رقم خورده که با افزایش راندمان تولید، گام مؤثر مدیریت جهادی در شهرکها و نواحی صنعتی مازندران و عنایات و برنامه های این شرکت، بسیاری از مشکلات تولیدکنندگان رفع خواهد شد.
 
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران نیز در این دیدار گفت: شهرستان محمودآباد بعنوان یک منطقه صنعتی دارای ویژگیهای خوبی بوده و واحدهای تولیدی دارای برند، در شهرک صنعتی این شهرستان مشغول فعالیت هستند.
 
امینی با ارائه گزارشی از عملکرد شرکت شهرکهای صنعتی استان افزود: عملکرد این شرکت در سال جاری نسبت به سال گذشته دارای روند افزایشی بوده و درخصوص دفاع از حق تولیدکنندگان و صنعتگران از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد چرا که اقدامات باید از مرحله برنامه و حرف، تبدیل به عمل شود و تا زمانی که برنامه ها و وعده ها عملی نشود، مورد رضایت پروردگار قرار نمی گیرد.