با حضور مشاور وزیر صمت صورت گرفت؛

افتتاح ۲ پروژه جدید در شهرک صنعتی ساری

حرف آنلاین: مشاور وزير صمت و عضو هيئت مديره سازمان صنايع كوچک و شهرک‌های صنعتی ايران در سفر به مازندران، ضمن بازديد از شهرک صنعتی شهيد مصطفی خمينی ساری، پروژه‌های شبكه روشنایی جاده دسترسی و روكش آسفالت معابر داخلی اين شهرک را افتتاح کرد.

افشین پروین پور در سفر یک‌روزه به استان مازندران در بازدید از شهرک صنعتی شهید مصطفی خمینی ساری، همزمان با گرامیداشت دهه تولید و تجارت به‌همراه مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران پس از افتتاح دو پژوه عمرانی، اظهار کرد: اجرای پروژه‌های زیرساختی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در سهولت کار صنایع کوچک و متوسط نقش محوری دارد.

وی با بیان اینکه میزان موفقیت دولت مردمی در تقویت صنعت کشور متکی به حمایت از صنایع کوچک و روانسازی گردش چرخ تولید خواهد بود، افزود: تولید با کیفیت لازمه ارتباط با دانش برتر است و واحدهای دانش‌بنیان در رشد صنعت تأثیری شایان خواهند داشت.

همچنین مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران نیز در این بازدید گفت: صنعت‌گران با حمایت‌ها و کمک‌های دولتی به تولید روزافزون و شکوفایی صنعت استان دلگرم هستند.

یاسر امینی خاطرنشان کرد: تمام تلاش مجموعه شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران به اجرای سریع و دقیق پروژه‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن است تا زمینه حضور بهتر سرمایه‌گذاران و شرایط آسان‌تر در فعالیت‌های عرصه تولید برای آنان مهیا شود.