اخذ سند تفکیکی ۴۹ هکتاری در بندپی شرقی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران گفت: در سال جاری، سند تفکیکی ۴۹ هکتاری شهرک صنعتی بندپی شرقی اخذ شده و واحدهای تولیدی می توانند از مزایای سند تفکیکی استفاده نمایند. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، یاسر امینی اظهار داشت: دریافت و اعطای اسناد تفکیکی به واحدهای تولیدی و صنعتی استان موجب خواهد […]

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران گفت: در سال جاری، سند تفکیکی ۴۹ هکتاری شهرک صنعتی بندپی شرقی اخذ شده و واحدهای تولیدی می توانند از مزایای سند تفکیکی استفاده نمایند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، یاسر امینی اظهار داشت: دریافت و اعطای اسناد تفکیکی به واحدهای تولیدی و صنعتی استان موجب خواهد شد تا صنعتگران و تولیدکنندگان بتوانند با استفاده از این اسناد تفکیکی، از مزایای آن در دریافت تسهیلات و جایگزینی وثیقه بانکی بهره مند شوند.

مدیرعامل شرکت شهرکهـای صنعتی مازندران ادامه داد: دریافت سند یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های شرکت شهرکهای صنعتی بوده و با تشکیل جلسات متعدد با دستگاههای مرتبط، بدنبال حل مشکل اخذ اسناد شهرکها و نواحی صنعتی و اسناد تفکیکی واحدهای تولیدی هستیم.

امینی بیان داشت: شهرک صنعتی بندپی شرقی دارای ۱۴۶ هکتار مساحت، با تعداد ۱۰۴ واحد تولیدی بهره بردار با حجم سرمایه گذاری ۲۶۱۶ میلیارد ریال و اشتغال ۲۶۸۹ نفر بوده که در فاز اول ۴۳ هکتار از این اراضی، دارای سند تفکیکی شدند.

وی تصریح کرد: با اخذ سند تفکیکی ۴۹ هکتاری شهرک صنعتی بندپی شرقی در سال جاری، ۷۵ واحد تولیدی مستقر در این شهرک صنعتی که دارای شرایط انتقال سند همچون پروانه بهره برداری هستند، می توانند با مراجعه به شرکت شهرکهای صنعتی استان و ارائه مدارک پایان کار ساختمانی و طی مراحل قانونی و نداشتن بدهی به شرکت، سند تفکیکی خود را دریافت کنند.