احیای ۱۱۴ واحد راکد صنعتی و پیش‌بینی به‌کارگیری ۱۲۰۰ نفر

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران از احیای ۱۱۴ واحد بهره بردار راکد در هشت ماهه نخست سالجاری، در شهرکها و نواحی صنعتی استان و پیش‌بینی برای بیش از هزار و ۲۰۰ نفر اشتغال خبر داد. به گزارش حرف آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، یاسر امینی با اشاره به حمایت از […]

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران از احیای ۱۱۴ واحد بهره بردار راکد در هشت ماهه نخست سالجاری، در شهرکها و نواحی صنعتی استان و پیش‌بینی برای بیش از هزار و ۲۰۰ نفر اشتغال خبر داد.

به گزارش حرف آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، یاسر امینی با اشاره به حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی در راستای سیاست سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران گفت: واحدهای تولیدی و صنعتی در سطح استان، در تأمین سرمایه در گردش با مشکلاتی مواجه هستند که پس از تأمین نقدینگی، مقوله بازاریابی و عدم توانایی در بازار از مهمترین دغدغه های واحدهای تولیدی است.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران افزود: این شرکت با توجه به شناسایی عارضه و دلایل رکود ۱۸۶ واحد تولیدی راکد در سال جاری، بدنبال برطرف نمودن موانع و مشکلات این واحدها بوده که با تشکیل جلسات متعدد و پیگیریهای لازم، تعداد ۱۱۴ واحد تولیدی راکد که تحت تملیک بانکهای عامل قرار داشتند، مجدداً احیا و به چرخه تولید بازگشته اند.

وی تصریح کرد: در سال جاری، برای تعداد ۳۰ واحد بهره بردار راکد بلحاظ وجود مشکلات قانونی، پرونده تشکیل و جهت حصول نتیجه، به مراجع ذیصلاح ثبتی و قضایی ارسال گردید و تعداد ۴۲ واحد بهره بردار راکد نیز پایش و عارضه یابی شده که پرونده های آنها در حال رسیدگی می باشد.

امینی بیان داشت: با بازگشت مجدد ۱۱۴ واحد تولیدی به چرخه تولید و صنعت مازندران، برای بیش از هزار و ۲۰۰ نفر اشتغال فراهم خواهد شد.