حسن یزدانی و امیرحسین زارع قهرمانان کشتی آزاد کشورمان امروز در اردوی بسترسازی تیم ملی کشتی آزاد نونهالان که در خانه کشتی شهید صدرزاده حضور یافتند.

حسن یزدانی با حضور در اردوی کشتی‌گیران نونهال گفت: زیاد اهل صحبت کردم نیستم اما به شما می گویم وقتی اینجا آمده اید قدر خودتان را بدانید و وقت خود را بیهوده هدر ندهید.

وی ادامه داد: مهمترین و بهترین مسئله این است که از این اردو نهایت استفاده را ببرید و بدانید بهترین سن یادگیری برای کشتی همین سن است. هرچیزی که الان یاد بگیرید می‌توانید از آن به خوبی در مسابقات خود استفاده کنید.

قهرمان المپیک و جهان تصریح کرد: از مربیانی که در اردو حضور دارند بهترین استفاده را داشته باشید. و مورد بعدی این که اخلاق مدار باشید و احترام مربیان خود را نگاه دارید. تا در یک جو بسیار خوب تمرینات خود را به همراه مربیان انجام بدید و از حضور در خانه کشتی لذت ببرید. امیدوارم که در رقابت‌های جهانی و المپیک شما را ببینم.

امیرحسین زارع دارنده مدال برنز المپیک و مدال طلای جهان نیز گفت: خوشحالم در میان شما هستم، فدراسیون فرصت مناسبی را برای ایجاد انگیزه برای شما فراهم کرده و شما نیز تلاش کنید از فرصت بدست آمده نهایت استفاده را ببرید.

وی خاطرنشان کرد: اگر تمرین و ممارست داشته باشید و به خدا توکل کنید می‌توانید در سنین جوانی به بالاترین درجات افتخار برسید.