3

جلسه هم اندیشی مدیران و دبیران ستاد شاهد ایثارگر دانشگاههای علوم پزشکی کلان منطقه ۱ آمایشی کشور با حضور مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و مدیران ستادهای شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران ، سمنان ، گلستان ، شاهرود ، گیلان و بابل ، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ساری برگزار شد.

دکتر سید محسن رحیمی مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت در این مراسم اظهار داشت:  براساس آمارهای موجود از ارزیابی صورت گرفته از ۱۰ دانشگاه علوم پزشکی بزرگ کشور متوسط سطح علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر در وضعیت نسبتا مطلوبی قرار دارد. وی افزود: لازم است تحلیل های صحیح و بدون جهت گیری از وضعیت دانشجویان و اساتید شاهد و ایثارگر دانشگاه های علوم پزشکی به عمل آید.

دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز در این نشست با بیان این مطلب که با برنامه ریزی مناسب می توان وضعیت آموزشی و پژوهشی دانشجویان شاهد و ایثارگر را ارتقاء داد،  افزود: مسئولین می بایست با دغدغه به مسائل این دانشجویان توجه کنند و  نهایت تلاش خود را جهت رفع مشکلات این عزیزان بکار گیرند تا  شاهد بهبود چشمگیری در وضعیت دانشجویان شاهد و ایثارگر در حوزه سلامت باشیم.