پلیس راه مازندران با اعلام محدودیت های ترافیکی پایان هفته در محور های هراز ،کندوان و فیروزکوه ، از یکطرفه شدن تردد در محور کندوان از عصر جمعه تا صبح شنبه ۲۹ اردیبهشت خبر داد.

 پلیس راهور مازندران اعلام کرد که محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی استان مازندران به پایتخت از ساعت ۱۲ ظهر فردا ۲۶اردیبهشت ماه آغاز می شود و تا ۶ صبح شنبه ۲۹ اردیبهشت برقرار است .
بر این اساس ، تردد هر نوع موتور سیکلتی به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی در این مدت در محورهای کندوان ، هراز ، فیروزکوه ممنوع خواهد بود .
**محور کندوان
– رفت و آمد تمامی وسایل نقلیه موتوری از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه از کرج به سمت چالوس ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز جمعه از چالوس به سمت کرج یک طرفه خواهد بود .
– همچنین ممنوعیت تردد وسایل نقلیه سنگین در محور کندوان از جمله تریلر ، کامیون و کامیونت به غیر از حاملین سوخت و مواد فاسد شدنی ، ادامه دارد .
**محور هراز
– رفت و آمد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع است .
– براساس اعلام پلیس راه ، تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۲ روز چهارشنبه تا جمعه ۲۹ اردیبهشت ممنوع است .
** محور فیروزکوه
– رفت و آمد تمامی تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ ظهر روز جمعه تا ساعت ۲۲ همان روز از تهران به سمت قائمشهر و برعکس ممنوع است .
پلیس راه مازندران نیز اعلام کرد که در صورت کاهش حجم تردد در محور های استان احتمال لغو محدودیت ترافیکی وجود دارد .
** وضعیت جوی پایان هفته در مازندران
بر اساس جدول پیش بینی هواشناسی مازندران ، برای امروز تا عصر فردا (چهارشنبه )آسمان محور های مواصلاتی مازندران ابری همراه با احتمال بارش رگباری باران خواهد بود .
دمای هوا هم برای روز جمعه نسبت به امرو حدود پنج درجه افزایش می یابد .
همچنین هواشناسی مازندران اعلام کرد که از اواخر روز پنجشنبه با تشدید سامانه بارشی دراستان ، بارش باران پیش بینی می شود و مردم مازندران شاهد کاهش محسوس دما می باشند .