00000032

مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت: از مخزن بیست هزار تایی کامیونی در شهرستان ساری مقدار قابل ملاحظه ای سوخت کشف و در انبار نفت شهید اسماعیلی تخلیه شد.

به گزارش حرف آنلاین، عباس خلیل پور مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری، بیان کرد: در مورخ ۱۸ مهر ۹۷ نیروهای انتظامی طی گشت زنی به یک دستگاه کامیون ده چرخ باری مشکوک شدند و با بازرسی آن یک مخزن بیست هزار لیتری که جاساز شده بود کشف وبا همکاری بازرسان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری ضبط شد.

عباس خلیل پورتوضیح داد : مخزن کشف شده از داخل جداسازی شده و یک خانه آن مازوت و خانه دیگر آن برای گازوئیل تعبیه شده بود که ماموران انتظامی پس از دستگیری راننده متخلف و هماهنگی با مسئولین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری اقدام به تخلیه مقدار قابل توجهی گازوئیل و مازوت در انبار نفت ساری کرده و راننده خاطی به مراجع قضایی معرفی شد.

وی با اشاره به بازدیدهای موثر بازرسان منطقه ساری اذعان داشت : بازرسان دربازدید شبانه روزی از مجاری عرضه فرآورده های نفتی در کاهش تخلفات توزیع و فروش غیر مجاز احتمالی مجاری عرضه سوخت موثرند.