3
جواد نکونام که این روزها با توجه به مشکلات و یا تصمیمات مدیریتی از هدایت نساجی و پیکان بازمانده است، تصمیم گرفته فعلا دور از فوتبال استراحت کند.
به گزارش pvt، در کمتر از یک هفته جواد نکونام انواع و اقسام مشکلات مدیریتی و مالکیتی را تجربه کرد و درگیر یکی از داستان‌های عجیب فوتبال ایران شد. او که بعد از استعفای علی امیری از مدیریت باشگاه نساجی از هواداران قائشمهری خداحافظی کرده بود، پس از توافق با محمود شیعی به عنوان سرمربی جدید پیکان انتخاب و حتی بر سر تمرینات فیروزه‌ای پوشان هم حاضر شد.
اما یک روز بعد از این اتفاق مدیرعامل کارخانه ایران خودرو با انتشار نامه‌ای حضور نکونام در پیکان را منتفی دانست و سپس شب گذشته حسین فرکی به عنوان سرمربی جدید پیکان انتخاب و جانشین رسمی مجید جلالی شد.
نکونام که قصد داشت از باشگاه پیکان به فیفا شکایت کند حالا دور از هیاهو به دنبال این است که به استراحت بپردازد و در همین راستا پیشنهاد یکی از تیم‌های شهرستانی برای سرمربیگری را رد کرده است. او هم‌چنین با چند پیشنهاد لیگ یکی هم مواجه شده و قصد ندارد بار دیگر به این مسابقات بازگردد. در این میان شایعاتی هم در خصوص بازگشت دوباره او به نساجی مازندران وجود داشت که همگی آن‌ها بی پایه است و باید آن را صفر بدانیم./ ورزش سه