گروه سیاسی: نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان پیگیر اجرایی شدن شعارهای نمایندگان باشد.

آین الله محمدی لایینی در دیدار اعضای شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران، اظهار داشت : حزب ما حزب‌الله است که براساس ایمان به خدا، رسول‌الله و ولایت‌مداری شکل گرفته است؛ و قطعا رستگاری عاقبت کار ما خواهد بود. وی با بیان اینکه هر حزبی باید ۴ نکته اصلی را مدنظر قرار دهد، اظهار داشت : نکته اول حفظ نیروها، هم از نظر سلامت معنوی و اخلاقی و دینی است تا یک روزی بی تفاوت نبوده و دنبال دنیا طلبی نباشند. وی با اشاره به مراقبت بیشتر نمایندگان مجلس بر رفتار و اعمالشان ، خاطرنشان کرد:  دشمن به دنبال لغزیدن نیروهای انقلاب هستند که نمونه آن در مجلس اخیر با موضوع خودرو دنا و توزیع واکسن آنفلوانزا  این‌امر صورت گرفت. بنابراین باید مراقبت بیشتری از نمایندگان صورت بگیرد تا دچار لغزش نشوند‌ و اگر اشتباهی صورت گرفت فورا جبران شود. نماینده ولی فقیه در مازندران تصریح کرد : انتظار زیادی از نمایندگان انقلابی داریم و باید سالم بمانند، چون فقط آبروی آنها نیست بلکه آبروی نیروهای انقلابی در میان است.

آیت الله لایینی با اشاره به اینکه باید نقد درون گروهی داشته باشید تا نمایندگان دچار اشتباهات نشوند، یادآور شد: موضوع دومی گه احزاب باید به آن توجه داشته باشند  حفظ وحدت است. وی افزود: معمولا در زمان اقلیت وحدت ایجاد می شود و هنگام اکثریت و‌پیروزی این انسجام آنچنان دیده نمی شود. این نشان می دهد که وحدت اولیه الهی نبوده است.  نماینده ولی فقیه در مازندران وجود ولایت را نعمتی برای وحدت نیروهای انقلابی دانست و تصریح کرد: ‌مردم مازندران ولایت مدار هستند و حول این محور متحد هستند که این جای شکر دارد. آیت الله لایینی دیگر موضوع توجه احزاب را پیگیری و عملیاتی کردن  اهداف و شعارها ذکر کرد و اظهار داشت :  نمایندگان انقلابی شعارهایی دادند و نباید فقط خود آنها پاسخگو باشند. شورایی که این نمایندگان را به مردم معرفی کردند می باید پیگیر اجرایی شدن و اطلاع رسانی به مردم باشند.نماینده ولی فقیه در مازندران نکته چهارم را حفظ اکثریت هر حزبی از دیگر وظایف احزاب برشمرد.

فصل الخطاب فعالیت این شورا در استان نماینده رهبری است

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران نیز در این دیدار با بیان اینکه فصل الخطاب فعالیت این شورا در استان نماینده رهبری است، گفت: نیروهای انقلاب در استان با محوریت نماینده ولی فقیه حرکت می کنند تا بتوانند به اهدافی که مقام معظم رهبری برای انقلاب اسلامی تعیین فرمودند، برسند.شکرالله رضازاده شرمه افزود: مقام معظم رهبری این‌مجلس را مجلس انقلابی نامیدند، بنابراین صفتی که رهبری برای مجلس در نظر گرفتند، باید صیانت شود. وی ادامه داد: بخشی از صیانت از سوی‌شورا و هم بخشی از سوی خود نمایندگان باید انجام شود.دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران با بیان اینکه هیات رئیسه این شورا با انتخابات درون حزبی تعیین می شود، تصریح کرد: به دنبال ایجاد فضای وحدت و همدلی نیروهای انقلابی هستیم تا افرادی که دل در گرو انقلاب دارند بتوانند به وظایف خود در این حوزه عمل کنند.

با چنگ‌و دندان از انقلاب اسلامی حفاظت می کنیم

رئیس شورای نیروهای انقلاب اسلامی مازندران نیز در این دیدار اظهار داشت:با چنگ‌و دندان از انقلاب اسلامی و خون شهدا حفاظت می کنیم. حجت‌الاسلام نصیرالدین یعقوبی با اشاره به اینکه مردم انتخاب خوبی در انتخابات مجلس شورای اسلامی داشتند، خاطرنشان کرد: امیدواریم در انتخابات آتی نیز مردم به یک انتخاب اصلح برسند.

وی در ادامه افزود : وظیفه ما صیانت از انقلاب اسلامی است و اما کسانی که ادعای انقلابی گری دارند باید منسجم باشند و احساس مسئولیت کنند. رئیس شورای نیروهای انقلاب اسلامی مازندران با اشاره به اینکه بی تفاوتی و بی مسولیتی باعث پیروزی دشمن می شود، اظهار داشت : براساس فرمایش رهبری اگر در صحنه نباشیم حتما شکست می خوریم. این در صحنه بودن باید حول محور ولایت باشد که در استان نیز نماینده ولی فقیه این‌حکم را برای شورا دارد.