تیم نساجی قائمشهر در دیداری خانگی بر تیم خونه به خونه بابل غلبه کرد.

در چارچوب هفته چهارم از رقابت‌های لیگ آزادگان از ساعت ۱۷ امروز (شنبه) در ورزشگاه وطنی قائم شهر، تیم‌ فوتبال نساجی در دربی مازندران پذیرای خونه به خونه بابل بود که این بازی در نهایت با برتری یک بر صفر شاگردان مهدی پاشازاده پایان یافت.تنها گل این بازی را محمد آشتیانی در دقیقه ۳۴ برای نساجی مازندران به ثمر رساند.

دو تیم در ابتدا بازی را آرام و محتاط آغاز کردند و اشتباه خط هافبک دو تیم باعث شد بارها توپ در میانه زمین لو برود.

اما بعد از گذشت حدود ۱۵ دقیقه از  شروع بازی این نساجی بود که بازی را در دست گرفت و تقریبا بر بازی مسلط بود. شاگردان مهدی پاشازاده در این دقایق از بازی چند موقعیت خطرناک روی دروازه خونه به خونه خلق کردند که در دقیقه ۳۴ محمد آشتیانی دروازه خونه به خونه را با ضربه سر باز کرد و تیمش را در دربی استان مازندران پیش انداخت.

با وجود حواشی که پیش از شروع بازی در مورد حضور هواداران خونه به خونه وجود داشت، نیمه اول این بازی بدون تنش به پایان رسید.

اما در نیمه دوم شاگردان جواد نکونام کاملا فوتبال تهاجمی را دستور کار قراردادند و چند بار تا آستانه بازکردن دروازه نساجی پیش رفتند اما بدشانسی و البته درخشش مجتبی روشنگر باعث شد شاگردان مهدی پاشازاده پیروزی در دربی مازندران را در ورزشگاه خانگی خود جشن بگیرند.

با وجود حواشی که پیش از شروع بازی در مورد حضور هواداران خونه به خونه وجود داشت، این بازی بدون تنش بین هواداران دو تیم به به پایان رسید.

نساجی با این پیروزی به سومین پیروزی خود در ۴ هفته اول لیگ یک رسید و موقتا به رتبه سوم جدول رده بندی صعود کرد.