دارنده مدال‌های طلای کشتی فرنگی جوانان جهان، بزرگسالان آسیا و نایب قهرمان بازیهای آسیایی کار خود را در کمپ تمرینی AKA در تایلند بصورت رسمی آغاز کرد.

داود عابدین زاده فرنگی‌کار سابق تیم ملی و دارنده مدال‌های طلای نوجوانان آسیا ۲۰۰۳، طلای جوانان جهان ۲۰۰۵، نقره جوانان جهان ۲۰۰۶، طلای بزرگسالان آسیا ۲۰۰۶، برنز بزرگسالان آسیا ۲۰۱۰ و نقره بازی‌های آسیایی ۲۰۰۶ با کمک و مشورت امیر علی‌اکبری فرنگی‌کار سابق تیم ملی ایران که هم‌اینک جایگاه قابل توجهی در رشته ورزشی MMA پیدا کرده و صاحب پیروزی‌های بزرگی شده است، راهی تایلند شده و تمرینات خود را در کمپ تمرینی AKA آغاز کرده است.

عابدین‌زاده که هم اینک تمرینات خود را در این کمپ دنبال می‌کند در گفتگو با ایسنا، در اینباره اظهار کرد: چند وقتی است به تایلند آمده‌ام و با کمک و مشورت‌های امیر علی‌اکبری کار خود را در کمپ تمرینی AKA آغاز کرده‌ام.ان‌شاءالله تا قبل از عید اولین مبارزه خود را در این رشته انجام می‌دهم و انگیزه زیادی برای پیشرفت و کسب موفقیت در MMA دارم.

وی افزود: فعلا قرارداد نبسته‌ام و قصدم این است که فعلا تمریناتم را در این رشته دنبال کنم تا بیشتر در این رشته راه بیفتم. پس از آن با کمک مدیر برنامه بدنبال قرارداد با یکی از تیم‌های خوب خواهم بود. به گزارش ایسنا، فرنگی کار وزن ۸۵ کیلوگرم ایران درباره نقش امیرعلی اکبری در اینباره گفت: تمام کارهای مربوط به حضورم در این رشته را با کمک امیر علی‌اکبری انجام دادم و او هر چند به لحاظ سنی از من کوچکتر است اما مانند یک برادر بزرگتر به من کمک می‌کند و مشورت‌های لازم را می‌دهد و دائما با یکدیگر در ارتباط هستیم که جا دارد از او قدردانی کنم. امیدوارم بتوانم در این رشته با توجه به انگیزه بالایی که دارم صاحب موفقیت‌های خوبی شوم.