قربان نوروزی | بارش برف و باران روزهای پایانی سال ۹۷ و اوایل سال جاری که از کوه، کمر  و جنگل سیل به راه افتاد و بسیاری از راه‌ها و ابنیه‌ها و زیرساخت‌های ارتباطی را تخریب کرد و بسیاری از اراضی کشاورزی براثر فرسایش و رانش نابود شد متأسفانه مدیران و مسئولان شهرستانی به جزء حضور روزهای اول و گرفتن عکس‌های یادگاری و  اعزام کارشناسان به‌منظور تعیین خسارت و ارائه عملکرد برای مأموریت و اضافه‌کاری هیچ کار مثبتی انجام ندادند و همچنان مشکلات لاینحل باقی‌مانده و به‌زودی با بارندگی بارش برف و باران فصل پاییز و زمستان بسیاری از راه‌های جاده کوهستانی اعم اصلی و فرعی روستاها مسدود خواهد شد و این بدان معناست حال که مدیران به‌هیچ‌عنوان پاسخگوی طرح مشکلات از سوی رسانه‌ها نیستند جا دارد به داد مردم محروم و آسیب‌دیده توجه کنند و آن‌ها را پس از هر حادثه فراموش نکنند.

یکی از دلایل محرومیت‌ها در منطقه هزارجریب ناشی از مسامحه مسئولان در تأمین نیازهای اجتماعی، اقتصادی، معیشتی در مناطق کوهستانی است که به علت شرایط جوی ۶ ماه از سال همه‌ساله خسارات فراوانی به راه، کشاورزی، باغداری و دامداری‌های آن‌ها وارد می‌سازد اما کو گوش شنوا و چشم بینا که به داد مردم برسد.

برادر مسئول هفت ماه از ویرانی‌های اراضی کشاورزی، تخریب راه‌های ارتباطی ناشی از برف و باران اواخر ۹۷ و اوایل ۹۸می‌گذرد اما منطقه هزارجریب همچنان در چنبره مشکلات است.

چرا به وظایف خود عمل نمی‌کنید؟ ما قصد شکایت نداریم اما حکایتی از مشکلات مردم مناطق کوهستانی استان مازندران است که به علت عدم دسترسی به رسانه‌ها بیان‌شده است تا فکر نکنید چون در تابستان هوای خوب داریم از همه‌چیز تأمین هستیم بلکه ما در دوزخی میان بهشت گرفتاریم.