photo_2018-03-31_11-10-28

جانشین فرماندهی سپاه کربلا بر به کارگیری ظرفیت حداکثری برای معرفی راهیان نور خبرداد.

به گزارش حرف آنلاین، حسین محمدرضایی در اروند کنار اظهار کرد: رهبر انقلاب فرمودند آنچه باعث ماندگاری انقلاب شد توکل به خداست اگر این توکل نباشد قطعا ناتوانیم اگر به امکانات و توانمندی دشمن فائق شدیم تنها راهکار این است خود را به تنها قدرت واقعی وصل کردیم قطعا با این راه حفظ خواهیم ماند و در برابر دشمن به برتری دست خواهیم یافت.

وی افزود: در دفاع مقدس خیلی چیزها داشتیم که شاید ساعت ها ماه ها و سال ها برای بازخوانی وقت نیاز دارد .

رضایی تصریح کرد: راهیان نور می تواند فناوری انتقال فرهنگ ایثار و شهادت موثر شود باید فرهنگ عظیم کشف و استخراج و در اختیار نسل ها قرار گیرد.

وی عنوان کرد: اندیشمندان و دانشمندان باید نظراتی ارائه دهند که توانمندی در راهیان نور را مضاعف کند الان هم خیلی بهره برداری می کنیم اما هنوز نتوانستیم ظرفیت حداکثری را احصا کنیم.

جانشین فرماندهی سپاه کربلا گفت: اگر در جنگ متحد و همراه نمی شدیم ظرفیت مختلف که در کنار هم نبود پیروز نمی شدیم الان هم برای موفقیت در این امر فرهنگی به آن نیازمندیم تا دستگاه ها در کنار همدیگر قرار گیرند تا برای گسترش انقلاب اسلامی از آن استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه بعضی از دستگاه های دولتی وارد شدند اما واقعیت است خیلی دیگر هنوز نیامدند اصلا بیگانه اند و راهیان نور را به عنوان ضرورت تلقی نمی کنند، عنوان کرد: راهیان نور یک ضرورت جامعه است این مسئله را برخی درک نکرده اند خیلی ها اصلا نمی دانند راهیان نور چه عظمتی دارد الان متاسفانه نه تنها کمک نمی کنند بلکه خیلی مواقع مانع تراشی می کنند.

رضایی افزود: راوی که در زمان دفاع مقدس حضور داشت و شاهد جانفشانی شهدا بود قطعا حضور او و روایت گری او در جامعه موثر خواهد بود.