دکتر قریشی سرممیز خارجی سیستم مدیریت کیفیت که به‌منظور بررسی از نظام‌های مدیریتی شرکت توزیع نیروی برق مازندران از بخش‌های مختلف این شرکت در ستاد و امورهای توزیع برق شمال بابل به مازندران سفرکرده بود پس از بررسی همه‌جانبه از سیستم مدیریت کیفیت در ایمنی ، بهداشت و محیط‌زیست در جمع معاونین  و مدیران این شرکت گفت : تعهد و التزام مدیریت مهم‌ترین نقطه قوت در ممیزی شرکت توزیع نیروی برق مازندران است .

وی نظم‌بخشی در سیستم مدیریت کیفیت سازمان‌ها را بسیار مؤثر و مفید دانست و افزود : در شرکت توزیع نیروی برق مازندران روی سیستم‌های مدیریتی کارهای خوبی صورت گرفته و موفق عمل کرده و توانسته ضمن شناسایی فرصت‌های بهبود ، آن‌ها را در جهت بهبود فرآیند … که روند کار را آسان نموده است .

قریشی تمرکز ممیزان را بیشتر روی موضوعات طرح‌ریزی و تعریف عنوان کرد و گفت : طرح‌ریزی و تعریف در هر سه مقوله بهداشت ، ایمنی و محیط‌زیست مثبت بوده و جمع‌بندی کلی از ممیزی یک جمع‌بندی بسیار خوبی است .

سر ممیز خارجی شرکت توزیع نیروی برق مازندران با تقدیر از مهندس غفاری مدیریت شرکت و مهندس قاسمی مدیر امور توزیع نیروی برق شمال بابل و مدیر و کارشناسان دفتر ایمنی و تمام معاونین و مدیران ستاد و امورهای توزیع جهت اخذ گواهینامه HSE ، خاطرنشان کرد : که ما دریافته ها به نتایج خوبی رسیدیم و روز بزرگی برای ممیزان بود  و حضور در این مجموعه و در جمع معاونین ، مدیران و کارشناسان بسیار ارزشمند بوده است .

وی از زحمات مدیریت و مجموعه  زحمت‌کش این شرکت در پیشبرد اهداف و برنامه‌های صنعت برق قدردانی کرد .

قریشی یادآور شد : روال ممیزی روال مبتنی بر نمونه‌برداری و به‌صورت تصادفی و اتفاقی بود و این سنجش و ارزیابی می‌تواند در موفقیت بیش‌ازپیش سازمان مؤثر و مفید باشد .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران نیز در این نشست ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های تیم ممیزی ، تلاش و همکاری مدیران و کارکنان شرکت در انجام فرآیند ممیزی ، بر ضرورت اهتمام به مقوله بهبود مستمر سازمان و تقویت آن تأکید کرد .

 غفاری هدف از ممیزی را افزایش بهره‌وری ، ارزش‌افزوده و سنجش همدلی‌ها و همراهی مجموعه شرکت دانست .

وی خواستار ادامه روند بهبود مستمر شرکت باهمت و جدیت کارکنان در سال جاری و سال‌های آتی شد .