دیدار پهلوان جابر صادق‌زاده با نماینده ولی فقیه در مازندران با حضور مسؤول بسیج ورزشکاران مازندران برگزار شد.

جابر صادق‌زاده قهرمان سه دوره کشتی پهلوانی و سیدجواد حسینیان مسؤول سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلا با آیت‌الله نورالله طبرسی امام جمعه شهر ساری و نماینده ولی فقیه در مازندران دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار حسینیان مسؤول سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلا ضمن ارائه گزارش کوتاه اهم از کارهای فرهنگی و تربیتی سازمان طی یک‌سال اخیر به اقدامات صورت پذیرفته شده برای قهرمانان، مربیان و ورزشکاران استان در حوزه‌های مختلف اعتقادی اشاره کرد.

در ادامه این دیدار آیت‌الله طبرسی خطاب به صادق‌زاده گفت: شما قهرمانان مازندرانی باعث افتخار این کشور هستید حضور شما در میادین مختلف بین‌المللی و به اهتزاز در آوردن پرچم جمهوری اسلامی ایران در کشورهای بیگانه بزرگترین کار محسوب شده و باید مازندران قهرمان پرور و شهید‌پرور به شما عزیزان افتخار کند.

نماینده ولی فقیه در مازندران اظهار کرد: از سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلا تشکر می‌کنم که در بخش فرهنگی در ورزش کمک‌های خوبی و به‌سزایی انجام داده و از شما می‌خواهم کمیته قهرمانان تشکیل و قهرمانان و پهلوان را در قالب این کمیته قرار گیرند به‌خاطر اینکه این پهلوانان و قهرمانان شناسنامه مازندران خواهند بود.

به گزارش فارس، طبرسی در ادامه خاطر نشان کرد: شهدای ورزشکار استان مازندران الگوهای ورزشی هستند  و همه ی ما به این شهدای ورزشکار افتخار میکنیم و از مجموعه سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلا میخواهم تمام تلاش خود را به کار گیرند تا این شهدای ورزشکار را به جوانان و قهرمانان  بیشتر از بیش معرفی کنند.

و در پایان نماینده ولی فقیه استان مازندران ضمن آرزوی موفقیت در عرصه ورزش و زندگی برای پلوان صادق‌زاده به رسم یادبود هدیه‌ای به وی اهدا کرد.