2

با توجه به مشکلات مالی باشگاه خونه به خونه بابل به احتمال زیاد این تیم از دور رقابت‌های لیگ دسته اول کنار برود.

تیم فوتبال خونه به خونه بابل سال گذشته یکی از تیم‌های مدعی صعود به لیگ برتر بود. بعد از اتفاقات عجیب در پایان رقابت‌های لیگ دسته اول و صعود نکردن این تیم به لیگ برتر صحبت‌هایی مبنی بر کناره‌گیری این تیم از دور رقابت‌های لیگ دسته اول و فوتبال شنیده می‌شد. حتی مدیران و مالکان باشگاه خونه به خونه قصد تیم‌داری نداشتند. بعد از این اتفاقات مسئولین استان بابل به دنبال حفظ این تیم در این شهر بودند. بعد از کش و قوس‌های فراوان تیم خونه به خونه بابل در لیگ دسته اول حاضر شد و قرار بود این تیم به شخص و یا مالک جدیدی واگذار شود اما با توجه به اینکه پنج هفته از رقابت‌های لیگ دسته اول گذشته است هیچ کمکی از سوی مسئولین استان به این تیم نشده است و شنیده شده جلسه‌ای فردا برگزار خواهد شد و رسماً مسئولان تیم خونه به خونه از تیم‌داری کنار خواهند کشید و به همین منظور شاید خونه به خونه بابل از لیگ دسته اول کنار برود.

به گزارش مازندلیگ، اخوت قائم مقام باشگاه خونه به خونه بابل در خصوص اینکه آیا تیم خونه به خونه از رقابت‌های لیگ دسته اول کنار می‌رود‌ یا خیر، اظهار داشت: با توجه به اتفاقاتی که چند ماه گذشته برای تیمخونه به خونه بابل افتاد مالکان این تیم قصد تیم‌داری نداشتند اما به دلیل حمایت هواداران پرشور بابل و درخواست استاندار مازندران و مسئولان شهربابل قرار شد در لیگ دسته اول فعالیت کنیم. از روز اول استاندار مازندران قول‌هایی به ما داد که کمک خواهد کرد تا خونه بهخونه بار دیگر به عنوان مدعی در رقابت‌های لیگ دسته اول فعالیت کند. همچنین فرماندار شهر بابل، اعضای شورای شهر به دنبال این بودند تا تیمخونه به خونه حفظ شود و وعده وعیدهایی بابت کمک به این تیم می‌دادند.

وی در ادامه تأکید کرد: قرار بود مشکلات تیم حل شود اما متأسفانه وقتی که با صحبت‌های مسئولین وارد لیگ دسته اول شدیم هیچکدام از حرف‌هایشان عملی نشد و همه مسئولان خودشان را کنار گذاشتند تا این لحظه که پنج هفته از رقابت‌های لیگ دسته اول گذشته است نه تنها کوچکترین کمکی به ما نکردند بلکه در مسابقات ما هیچکدام از مسئولین شرکت نکردند و حتی جواب تلفن‌های ما را هم نمی‌دهند. حتی در سر تمرین‌های تیم حاضر نشدند با مردم صحبت کنند.

اخوت در پایان گفت: شرایط برای تیم خونه به خونه بسیار بحرانی است شرایط خوبی نداریم تصمیماتی را طی امروز و فردا اتخاذ خواهیم کرد که ممکن است به ضرر خونه به خونه باشد. اینقدر مشکلات داریم که حتی از وجود یک ورزشگاه هم نمی‌توانیم استفاده کنیم. در واقع در تمام بازی‌ها به جای اینکه از امتیاز میزبانی استفاده کنیم بیشتر میهمان بودیم. متأسفانه زمین تمرین ما با شهر بابل فاصله زیادی دارد و باعث می‌شود هواداران نتوانند سر تمرین حاضر شوند و از تیم حمایت کنند. لذا با توجه به جلسه‌ای که امشب و فردا ادامه خواهد داشت به احتمال زیاد تصمیماتی اتخاذ خواهد شد که برای مردم بابل خوشایند نیست. در صورتی که حق مردم بابل این نیست. مردم بابل مردم شریفی هستند که همیشه از تیمخونه به خونه حمایت کردند و جزو پرطرفدارترین تیم‌های لیگ دسته اول هستیم. می‌شد شرایطی مهیا شود که تیم به عنوان مدعی در تیم حاضر شود. امیدوارم این اتفاق ناگوار نیفتد. همه چیز تا فردا ظهر مشخص خواهد شد و رسماً اعلام خواهیم کرد.