898544a7-4c5f-4515-b635-1901424499bd
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از اعزام ۳۵ زائر اولی از مازندران به مشهد مقدس در راستای اجرای نیت واقف و طرح زائران حرم رضوی خبر داد.
به گزارش حرف، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی با اشاره به اجرای نیت واقف در مازندران، گفت: اجرای امینانه نیت واقف در راستای نیت واقف که در وقف‌نامه ذکر شده است، صورت می‌گیرد و هیچ‌کس حق ندارد غیر نظر واقف عمل کند.
وی یکی از طرح‌های سازمان اوقاف که در راستای اجرای امینانه نیت واقف صورت می‌گیرد را طرح زائران حرم رضوی دانست و اظهار کرد: این طرح در راستای اعزام زائرانی که تاکنون به زیارت امام رضا(ع) در مشهد مقدس تشرف نیافته‌اند اجرا می‌شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران بیان کرد: برخی افراد به‌خاطر شرایط مالی و مشکلات اقتصادی تاکنون به زیارت امام رضا(ع) مشرف نشدند که در راستای اجرای نیت واقف این افراد شناسایی و به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.
حیدری از اجرای طرح زائران حرم رضوی در مازندران خبر داد و گفت: این طرح روز جمعه ۱۶ آذر در استان اجرا می‌شود که ۳۵ زائر اولی از آستان مقدس امامزاده عباس (ع) ساری به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.
وی تصریح کرد: زائران از بیشتر شهرهای مازندران در این طرح حضور دارند که تاکنون به مشهد مقدس اعزام نشدند و اکنون به برکت موقوفات به زیارت درگاه ملکوتی امام رضا(ع) مشرف می‌شوند.