0
مدیر امور آبفاشهری جویبار گفت: طی شش ماه نخست امسال ۲۹۰۰ متر اصلاح و توسعه شبکه آبرسانی و فاضلاب در این امور انجام شد.کریمی به تشریح فعالیتهای صورت گرفته در این امور در نیمه نخست سال ۹۷ پرداخت و گفت: در این مدت ۸۷۵متر اصلاح و ۱۱۹۰ متر توسعه شبکه آبرسانی انجام و ۱۸۸ فقره انشعاب آب به فروش رفت.
به گزارش حرف، وی، ضمن بیان اینکه در مجموع ۳۲۴۶ مورد کلرسنجی شبکه و مخزن آب شهرهای جویبار و کوهی خیل انجام شد، افزود: در این مدت ۱۲ مورد آزمایش میکروبی و ۱۶۵ انشعاب آب نصب شد.
مدیر امور آبفاشهری جویبار، از رفع ۲۷۳ مورد شکستگی خط انتقال و شبکه و تعویض ۱۳۱ کنتور خراب خبر داد و اظهار داشت: با تلاش کارکنان واحد بهره برداری، الکترو موتور ۵۵ کیلووات تاسیسات آبرسانی، سه مورد شیر هوا و دو مورد شیرفلکه ۲۵۰ تاسیسات آبرسانی تعمیر شد.
کریمی، با اشاره به ۹۰۰ متر اصلاح و توسعه شبکه فاضلاب در نیمه نخست امسال گفت: ۱۰۷ انشعاب فاضلاب نصب و ۵۷ انشعاب فاضلاب نیز فروخته شد.وی، ادامه داد: ۲ گیربکس هوادهی و پمپ کلرزنی تعمیر ، رگلاتور و گرم کن کلرزنی تصفیه خانه فاضلاب جویبارتعویض ، ۵ کیلومتر شست و شوی شبکه فاضلاب انجام و ۲۳ منهول فاضلاب همسطح سازی شد.
مدیر امور آبفاشهری جویبار، با اشاره به راه اندازی میز خدمت در این امور از تیرماه امسال، افزود: میز خدمت در مدت سه ماه فعالیت خود، پاسخگو و راهنمای بیش از ۵۰۰ مشترک بوده است.
کریمی از مشارکت خیرین در کلنگ زنی و آماده سازی و دیوارچینی پی ساختمان اداری واقع در خیابان امید شهر جویبار به ابعاد ۱۵*۱۵ مترمربع خبر داد.