رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میاندورود گفت: طرح آرامش بهاری همراه با برنامه های متنوع فرهنگی در امامزادگان شاخص این شهرستان اجرا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، محمد حسین فاضلی اظهار کرد: خیمه های معرفت در راستای طرح نوروزی آرامش بهاری در امامزاده حمزه رضا (ع) روستای اسرم میاندورود برپا می شود که این خیمه ها شامل برنامه های عفاف و حجاب، پرسمان دینی، مشاوره، همه واقف باشیم، کودکان، پاسخ به مسائل شرعی و نمایشگاه است.

فاضلی با بیان این که آماده سازی آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان برای پذیرایی از مسافران نوروزی صورت می گیرد، خاطرنشان کرد: اجرای برنامه های فرهنگی مذهبی از قبیل برنامه های عبادی و ادعیه، مراسم و قرائت دعای لحظه تحویل سال در این مراسم صورت می گیرد. وی افزود: مراسم تحویل سال نو همراه با قرائت ادعیه و دعای تحویل سال در امامزاده حمزه رضا اسرم(ع) برگزار میگردد. فاضلی عنوان کرد: مسافران و گردشگران مذهبی میتوانند از فضای معنوی امامزادگان شهرستان میاندورود در ایام تعطیلات نوروزی استفاده نمایند.وی ادامه داد؛ مساجد بین راهی امام رضا (ع) در ضلع شمالی و امام جعفر صادق (ع) در ضلع جنوبی جاده بین المللی بعد از پلیس راه در ایام عید نوروز آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی میباشد.